Verontreinigde grond ATM Moerdijk

Internationaal

De verontreinigde grond die wij verwerken, is niet enkel afkomstig uit Nederland. We verwerken grond uit landen die zelf niet beschikken over de juiste installaties. Afhankelijk van de concentraties aan verontreinigingen en de bijbehorende Euralcodes kunnen we internationaal verontreinigde grond ontvangen. Zowel op nationaal als internationaal niveau zijn strikte regels gebonden aan de import en export van afvalstoffen.

Ook voor grensoverschrijdende grond hebben wij een oplossing.

Vraag ons vrijblijvend om advies en wij ontzorgen u.

Contactpersonen België

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Nicole van Loon nicole.van.loon@atm.nl +31 168 389 228
Rob van Zundert rob.v.zundert@atm.nl +31 651 404 713
Isabelle Willems isabelle.willems@atm.nl +31 168 389 204
Terug naar boven

Contactpersonen Duitsland

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Martin Hennes martin.hennes@atm.nl +49 21 61 18 03 37
Klaus Somke klaus.somke@atm.nl +49 21 61 18 03 38
Terug naar boven

Contactpersonen Frankrijk

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Michel Housmans michel.housmans@atm.nl +33 621 046 561
Terug naar boven

Contactpersonen Engeland, Ierland en Schotland

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Sandra de Graaf sandra.de.graaf@atm.nl +31 168 389 230
John van den Berg john.vd.berg@atm.nl +31 168 389 240
Ron van Verk ron.v.verk@atm.nl +31 168 389 280
Terug naar boven

Contactpersoon Spanje

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Angels Castellnou angels.castellnou@atm.nl +34 687 891 496
Terug naar boven

Contactpersonen overige landen

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Martin Hennes martin.hennes@atm.nl +49 21 61 18 03 37
Klaus Somke klaus.somke@atm.nl +49 21 61 18 03 38
Terug naar boven