Verpakt chemisch afval ATM Moerdijk

Internationaal

Het verpakt chemisch afval wat wij verwerken, is niet enkel afkomstig uit Nederland. We verwerken afval uit landen die zelf niet beschikken over de juiste installaties. Afhankelijk van de concentraties aan verontreinigingen en de bijbehorende Euralcodes kunnen we internationaal verpakt chemisch afval ontvangen. Zowel op nationaal als internationaal niveau zijn strikte regels gebonden aan de import en export van afvalstoffen.

Ook voor grensoverschrijdend afval hebben wij een oplossing.

Vraag ons vrijblijvend om advies en wij ontzorgen u.

Contactpersonen België

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Sandra de Graaf sandra.de.graaf@atm.nl +31 168 389 230
John van den Berg john.vd.berg@atm.nl +31 168 389 240
Terug naar boven

Contactpersonen Duitsland

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Martin Hennes martin.hennes@atm.nl +49 21 61 18 03 37
Klaus Somke klaus.somke@atm.nl +49 21 61 18 03 38
Terug naar boven

Contactpersonen Frankrijk

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Angels Castellnou angels.castellnou@atm.nl +34 687 891 496
Terug naar boven

Contactpersonen Engeland, Ierland en Schotland

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Sandra de Graaf sandra.de.graaf@atm.nl +31 168 389 230
John van den Berg john.vd.berg@atm.nl +31 168 389 240
Ron van Verk ron.v.verk@atm.nl +31 168 389 280
Terug naar boven

Contactpersonen Spanje

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Angels Castellnou angels.castellnou@atm.nl +34 687 891 496
Terug naar boven

Contactpersonen overige landen

Naam E-mailadres Telefoonnummer
Martin Hennes martin.hennes@atm.nl +49 21 61 18 03 37
Klaus Somke klaus.somke@atm.nl +49 21 61 18 03 38
Sandra de Graaf sandra.de.graaf@atm.nl +31 168 389 230
John van den Berg john.vd.berg@atm.nl +31 168 389 240
Terug naar boven